מי אנחנו??

נקודה למחשבה היא סוכנות דיגיטל של אנשים, מספרים ותוצאות. החברה נוסדה מתוך רצון אמיתי לעזור לבעלי עסקים להגיע אל קהל היעד שלהם ולמצות את הפוטנציאל העצום שטמון בהם. אנו מאמינים כי ניתן וצריך לנהל עסקים בצורה קצת אחרת, לתת מקום לערבות הדדית ופרוייקטים חברתיים המגבשים קהילה חזקה.
השירות ללקוח והתוצאות נמצאים בראש סדר העדיפויות של החברה. 

אנחנו מובילים את זירת המדיה והדיגיטל ובונים אסטרטגיית שיווק ייעודית ויחודית לכל לקוח, כי כל עסק הוא עולם בפני עצמו ורק בהבנה אמיתית של העסק שלכם אנחנו יכולים לקדם אותו בצורה הטובה ביותר. הסוכנות מאמינה בקשרים ארוכי טווח ומייצרת קמפיינים במגוון אפיקי מדיה, לצד יצירת פתרונות דיגיטלים במגוון תחומים עבור בעלי עסקים וחברות מהגדולות במשק.

שירה אלימלך שטרן​

בעלים ומנכ"ל ​

בראש נקודה למחשבה עומדת שירה, חיה ונושמת את עולמות הדיגיטל על כל גווניו, מרצה לתחום השיווק הדיגיטאלי במעוף ומעבירה קורסים מלאים להכשרת משווקי  דיגיטל מהמעלה הראשונה. לשירה ניסיון של למעלה מעשור בתחום הדיגיטל, החל משיווק דיגטלי , עיצוב גרפי ועד לבניית תוכנות מורכבות עבור חברות עולמיות. 
"כאשר מגיע אלי בעל עסק חדש הדבר הראשון שאני רוצה לדעת ממנו זה "למה" , למה הוא בחר לפתוח דווקא את העסק הזה?, למה הוא בוחר לעשות זאת בכל יום? ומה מיוחד בעסק הספציפי שלו?. כי אם נבין את ה"למה" של כל עסק נוכל לדאוג ל"איך" הנכון עבורו ולהביא לו תוצאות מתאימות."